10 Nisan 2013

Lenovo Ürün Değişimi Yapılmıyor!

28.03.2013 tarihinde Burdur Teknosa mağazasından Lenovo Z500 modeli notbook aldım.Ertesi gün ''T'' harfinin olduğu tuşun yerinden oynamış olduğunu farkettim.Elimle tuşa bastım yerine oturdu fakat daha sonra tekrar tekrar çıkmaya devam etti.Teknosaya iade için gittiğimde bilgisayara program yüklendiğini kullanılmış durumda olduğunu bu yüzden kendilerinin geri alamayacaklarını ancak Lenovo firmasının geri alabileceğini söylediler.

01.04.2013 tarihinde iade için yolladık. Lenovo firması da bunu kullanıcı hatası olarak bildirdi ve merkez servise konuyu bildirmemizi istedi,Teknosa çalışanları konuyu anlatıp durumu bildirdiler. Fakat Lenovo 8 gündür geri dönüş yapmadı.

Muhammed 80 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön