Lenovo Ürün Değişimi.

Ugur B. |

Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar aldım ürün bozuk çıktı gönderdim fatura fax istediler 3 defa gönderdim en sonunda mail istediler tabi bu bi haftayı buldu gönderdim değişim yapılacak dediler Lenovo servisini dahi aradım hala değişim yapılacak diyorlar yalnız icraat yok bir haftada öyle geçti her arıyorum Lenovo servisini bana rapor hazırlanıyor değişecek deniliyor ve ayrıca bu Lenovo ve Vatan Bilgisayar sayesinde 130 TL fatura ödeyeceğim. Vatan Bilgisayarı parayı alıp ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  10:12

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 30 Haziran
  09:47

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye