Lenovo Teleservice Ankara Lenovo Ürünlerine Hizmet Vermediğini Söylüyor...

Mehmet A. |

Geçen hafta bozulan Lenovo şarj cihazımı gönderdim. Ancak faturasını unuttuğum için e-maille faturayı yolladım. Kargo onlara ulaşmadan faturayı koyabilirler diye düşündüm. E-maile "Merhaba Değerli Müşterimiz, cihazınızın servisimize trp14*** referans numarası ile girişi sağlanmıştır. Faturanızda sisteme eklenmiştir. İyi Günler Dileriz. " diye bir cevap geldi.

Ancak onları aradığımda ürünün faturası kargodan çıkmadığı için ürünün geri gönderileceği söylendi. Ürün bir hafta onlarda kaldıktan sonra hiçbir işlem yapılmadan bana geri yollandı. Ancak ben Ankara'da olduğum için buradan işlem yapmaya çalıştığımda bunun mümkün olmadığını ürünün İstanbul'a gideceği söylendi. Lenovo'nun bana şarj aletini göndermesini ya da Ankara'da 1 hafta içerisinde işlem yapılmasını istiyorum. Bu konuda yasal işlem başlatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  06 Temmuz
  12:16

  Bana hala geri dönüş yapan olmadı... .

 • 27 Haziran
  15:23

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye