Lenovo Teknik Servisinin Ciddiyetsizliği.

Fatih K. |

Lenovo z510 laptopumun bataryasının oluşan sorun nedeniyle garanti kapsamında servise gönderdim. Servise gönderdiğimde yurt dışından parça sipariş edildi bekleniyor dediler. 45 gün sonra servisi aradığımda bataryanın geldiğini, anakarta da değişim verildiğinden onunda servise yeni giriş yapıldığını ve kısa sürede tarafıma gönderileceği söylendi.

Bu görüşmeden 15 dakika sonra tekrar servis tarafından arandım. Parça girişinin olmadığını söyledi kapattı. Ben bunun üzerine servisi tekrar aradığımda anakartın geldiğini ama yanlış ana kart geldiğinden yenisinin siparişinin verildiği söylediler bu sürecin ne zaman sonuçlanacağını bilmediklerini söylediler. Bu ciddiyetsizliği Lenovo'ya yakıştıramıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  28 Ağustos
  13:55

  Klasik kopyala - yapıştır cevabı. Lenovo tarafından ne telefon ne de e-posta yoluyla herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

 • 27 Ağustos
  15:58

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye