02 Ocak 2015

Lenovo Teknik Servisin İlgisizliği.

05.12.2004 tarihinde teslim ettiğim cihazımı 31.12.2014 tarihinde Mecidiyeköy Lenovo teknik servisinden teslim aldım, kendilerinde elektrik bulunmadığı ve cihazın pilinin boş olması sebebiyle gerekli kontrolleri yapamadım.

Cihazı evimde kontrol ederken, kablosuz bağlantı cihazının işletim sistemi tarafından görülmediğini gördüm. Ayrıca teslim edilirken beraberinde verilen "Donanım Kontrol" isimli belgede Wireless Testten geçti ve Ethernet Testten geçti olarak kayıt edilmiş. Ancak Yoga 13 cihazında ethernet bulunmamakta ve wireless'ide çalışmamaktadır. Teknik Servis bana tekrardan bir kayıt oluşturdu ve cihazı teslim aldı, ancak sorunları gidermedikleri halde tamir sürem sıfırlanmış oldu.

İlker 1.839 Okunma

Cevaplar

  • İlker 07 Ocak 2015

    E-posta ya da herhangi bir çağrı henüz almadım, teknik servisdeki çalışanlar 3 gündür test yaptıklarını iddia ediyorlar, açıkca görünüyorki hakkımı arayıp kendilerini şikayet ettiğim için kasten bilgisayarımı geri vermiyorlar.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön