Lenovo Teknik Servis Sıkıntısı Yaşıyorum.

Talal Ç. |

Bilgisayarım açılmıyor. Teknik servisi aradım öncelikle garantimin süresini bittiğini söylediler. Faturayı email ile attım güncellendi. Ardından arıza kaydı yaptırdım. 3 gün içerisinde gelip evinizden kargo ile alacaklar dendi fakat 5 gün oldu halen kimse gelmedi. Daha kaç gün beklemem gerekir?

Etiketler :

Güncelleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Talal Ç.
  21 Temmuz
  22:27

  Ne aradılar, ne mail attılar.

 • Talal Ç.
  18 Temmuz
  15:09

  Teknik servisi tekrar aradım ve bilgisayarın elime ne zaman ulaşacağını sordum. Servis kaydımın 15 Temmuz'da açıldığını, 13-23 İŞ günü içinde elime ulaşacağı söylendi. Öncelikle 8 Temmuz'da açtırdığım servis kaydımın sizden kaynaklanan sorunlardan dolayı 15 Temmuz'a taşımanızı ve yasal olarak 20 iş günü olan servis süresinin 23 iş günü olarak belirtmenizi anlamadım. Umarım bu mesajımı dikkate alırsınız.

 • Talal Ç.
  15 Temmuz
  13:25

  Herhangi bir mail gelmedi bana

 • 15 Temmuz
  10:10

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 14 Temmuz
  12:29

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye