17 Eylül 2013

Lenovo Teknik Servis Hizmet Kusuru!

2-2, 5 aylık Lenovo Z580 laptopumun internette çokça rastlanan ve siz teknik servisin telefon ile görüşmemiz sırasında sözlü olarak kabul ettiğiniz ekran menteşesinden kaynaklanan genel panel içi kırılma-çatlama sorununuzu kullanıcı hatası diyerek kabul etmemeniz.

Bunun dışında 300 küsur liralık teklifiniz reddettiğimde cihazımı bana ve cihazıma ait olmayan farklı bir şarj adaptörüyle göndermeniz yetmezmiş gibi (cihazı teslim almayıp tarafınıza geri göndermeme ve siz müşteri hizmetlerine durumu bildirmeme rağmen) bu seferde doğru şarj cihazı gönderip laptopun kendisini göndermediniz.

Emrah 154 Okunma

Cevaplar

  • Emrah19 Eylül 2013

    kötü söz söylemek istemiyorum ama cihazım az önce tekrar geldi ve inanmazsınız yine yanlış şarj cihazı ile geldi.. şaka mı bu yaw? ne biçim iş yapıyor bu lenovo teknik servis.. nasıl insanlar çalışıyor orada? ne içtiniz neyin kafasını yaşıyorsunuz siz arkadaş? topu topu 2 ekipmanı (laptop ve şarj cihazı) kendi kutusuna koyup gönderemeyecek kadar kapasitesiz misiniz siz?

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön