Lenovo Teknik Servis Bilgisayarımın Arızasını Gideremedi!

Esad Kemal A. |

Lenovo bilgisayarımı alalı daha 1 sene oldu ama ne kadar bozuk ürün almışım alır almaz garantiye giden tek laptop 7 sefer giden laptopu daha düzeltemeyen teknik servis değişimde yapmıyor. Markası Z580 olan laptopu ilk önce dokunmatiği için 3-4 sefer gitti en sonunda düzelttiler ama bu seferde Touch Pad bozuldu ve 2-3 sefer göndermeme rağmen düzeldi denilip yollandı ama düzelme yok artık resmen işlemez hale geldi. Artık ben uğraşmak istemiyorum verdiğim 1.555 lira boşa gitti tüketici haklarına başvuracağım çünkü Lenovo teknik servisi tamir konusunda beni kaale almıyorlar ve şuana kadar ya Lenovo yada T*** överken bundan sonra Lenovo'yu övme işi bitti.

Etiketler :

Touch Pad Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  13:17

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 11 Eylül
  15:39

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • Esad Kemal A.
  09 Eylül
  00:14

  bir daha almam.. alanada mani olmaya çalışacam elimden geldiğince