05 Mayıs 2016

Lenovo Teknik Servis Adaptörü Kaybetti.

Lenovo arızası için gönderdiğimiz notebook'un adaptörünü kaybetti. Notebook'u 3 kez gönderdikten sonra arızasını tespit edebildiler. Arızasını görüp anakartı değiştirdiler. 45 gün serviste kaldı. Tamir olup geçen hafta teslim aldığımızda adaptörünün olmadığını fark ettik. Tekrar Lenovo destek hattını aradık. Tekrar kayıt açtılar. Bir hafta her gün aradık, bir cevap veremediler. Dün Lenovo destek hattını aradığımızda; adaptörün bulunduğunu, depoda imha edilecek kutu içinde kaldığını kargoya verileceğini söylediler.

Bugün adaptör kargodan çıkmadığında tekrar destek hattını aradık. Böyle bir şey olmadığını, adaptörün onlarda kalmadığını söylediler. Bir gün önceki konuşma kayıtlarını dinlemeleri gerektiğini söyledim. Yapacak bir şeyleri olmadığını, adaptör onlarda olmadığı için gönderemeyeceklerini ilettiler. Yani Lenovo adaptörümüzü kaybetti. Mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyoruz.

Sibel 425 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön