Lenovo Tamiri Gerçekleşmeyen Tablet.

Hacı Hüseyin T. |

16 eylülde ad6***22 seri numaralı tabletimi garantiye yolladım. Yasal tamir süresi geçtiği halde yurt dışından parça beklendiği söylenerek tamir gerçekleşmedi. 20 Ekim 2014 tarihinde değişim talebinde bulundum. 7 gün içerisinde değişim formunun tarafıma gönderileceği bilgisi verildi. Kaç gündür aramama rağmen hala bir sonuç yok.

Bugün tekrardan aradım bana ukala bir tavırla yurt dışından onay beklenmekte deniyor. Teknoloji çağında 15 gün yurt dışından onay bekleniyor mu? Soruyorum şirket yetkililerine nasıl bir işleyiş kanunlar sizin şirketinizde işlemiyor demek ki. Ve bu talepler gerçekleşmemesi bana kullanmadığım halde her ay 75 TL İnternet parasına mal oluyor,artık çözüm istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı Hüseyin T.
  10 Kasım
  21:06

  asla bir yardım yok nasıl firma bu allah aşkına

 • Hacı Hüseyin T.
  05 Kasım
  16:43

  Hep aynı şeyler söyleniyor şimdi bu mail geldi  

  Yeni cihaz tarafınıza onarım merkezimiz tarafından gönderilecektir. Yeni cihazın teminatının yapılması beklenmekte.

  Arıyorum tabletler yok bekleyeceksiniz diyorlar varmı böyle sacmalik hiç bir evrak da yollanmiyor mahkemeye vereceğim artık nasıl bir firma bu allah askina

 • 05 Kasım
  15:58

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • 05 Kasım
  11:52

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye