01 Temmuz 2015

Lenovo Tabletten Dört Aydır Haber Yok!

Malatya Vodafone iletişim merkezinden yaklaşık bir (1) yıl önce Lenovo marka tablet satın aldım. Tableti aldıktan sonra 4 defa garantiye gönderdik. En son mart ayında Vodafone mağaza müdürü B. Y. Bey garantiye gönderdi. B. Bey yetkiliyi aradığı zaman verilen cevap değişimi yapılacak oluyor ama 4 (dört) aydır bir haber yok. Nasıl bir firmadır bu Lenovo anlamadım.

Hasan 545 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 25 Ekim 2015

  Sayın Lenovo firması 1 Temmuz 2015 de size şikayetimi ilettim. hb08pdp9 seri numaralı tablet hakkında. verdiğiniz cevapta bize ulasacaginizi yazmışsınız ama arayan olmadı. Onu geçtim daha tablet gelmedi 7ay oldu servise gideli.

 • Hasan 10 Temmuz 2015

  1 Temmuz'da 2015 tarihinde Lenovo firması hakkında bir şikayet ilettim. Daha sonra Lenovo firması e-mail ile cevap vermiş; kayıt bulunamadı diye ve bir telefon numarası yazmış. Kusura bakmayın Lenovo firması ben o numarayı dört aydır arıyorum. Çözüm yok. Ayrıca ürün seri numarası:HB08PDP9 yetkili arkadaşlar seri numarasına baksınlar o zaman bulurlar. Lenovo firmasına iş öğretelim.

 • Hasan 09 Temmuz 2015

  Lenovo firması ben sizinle 4 aydır görüşüyorum bir sonuç yok yetkili bana telefon numarasını e-mail atmış. Ben o numaray 4 aydır arıyorum.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön