Lenovo Tabletten Dört Aydır Haber Yok!

Hasan S. |

Malatya Vodafone iletişim merkezinden yaklaşık bir (1) yıl önce Lenovo marka tablet satın aldım. Tableti aldıktan sonra 4 defa garantiye gönderdik. En son mart ayında Vodafone mağaza müdürü B. Y. Bey garantiye gönderdi. B. Bey yetkiliyi aradığı zaman verilen cevap değişimi yapılacak oluyor ama 4 (dört) aydır bir haber yok. Nasıl bir firmadır bu Lenovo anlamadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan S.
  25 Ekim
  22:35

  Sayın Lenovo firması 1 Temmuz 2015 de size şikayetimi ilettim. hb08pdp9 seri numaralı tablet hakkında. verdiğiniz cevapta bize ulasacaginizi yazmışsınız ama arayan olmadı. Onu geçtim daha tablet gelmedi 7ay oldu servise gideli.

 • Hasan S.
  10 Temmuz
  15:31

  1 Temmuz'da 2015 tarihinde Lenovo firması hakkında bir şikayet ilettim. Daha sonra Lenovo firması e-mail ile cevap vermiş; kayıt bulunamadı diye ve bir telefon numarası yazmış. Kusura bakmayın Lenovo firması ben o numarayı dört aydır arıyorum. Çözüm yok. Ayrıca ürün seri numarası:HB08PDP9 yetkili arkadaşlar seri numarasına baksınlar o zaman bulurlar. Lenovo firmasına iş öğretelim.

 • Hasan S.
  09 Temmuz
  18:48

  Lenovo firması ben sizinle 4 aydır görüşüyorum bir sonuç yok yetkili bana telefon numarasını e-mail atmış. Ben o numaray 4 aydır arıyorum.

 • 01 Temmuz
  15:12

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye