Lenovo Tabletim Aldığım Günden 10 Gün Sonra Bozuldu.

Ayşe Erdem T. |

10.05.2014 tarihinde Lenovo İdea Pad A3000 tablet aldım. Aldıktan 10 gün sonra şarj etmeme rağmen, başka şarjlar da denememe rağmen tablet açılmadı. Şehir dışında olamam ve yoğun olmam nedeniyle 02.06.2014 tarihinde arıza kaydımı alıp, 3 gün içinde tableti kargoya aldıracaklarını müşteri temsilcisi iletti. Ancak, 8 gün olmasına rağmen ne gelip alan oldu ne de bana dönüş yapan. Müşteri temsilcileri ile defalarca konuşup sonuç alamayınca Lenovo Türkiye ofisini aradım ancak sabahtan beri arayacağız, döneceğiz demelerine rağmen ne yetkili biri aradı ne de ben yetkili birine ulaştım. Bozuk tabletimle beklemedeyim ama bütün yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Erdem T.
  12 Haziran
  11:53

  BUGÜN 10 GÜN OLDU , HALAAA NE YETKİLİ BİRİ NE DE 10 GÜNDÜR GELMEYEN KARGO ORTADA.
  MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ 4. KEZ KAYIT AÇIYOR VE HER SEFERİNDE DE 3 GÜN İÇİNDE KARGO GELECEK DİYOR. ARTIK ÇOK SIKILDIM. LÜTFEN YETKİLİ BİRİ BANA DÖNSÜN. 0541 522 24 23

 • 11 Haziran
  09:34

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye