14 Ekim 2015

Lenovo Tablet Arızası!

Nt'den Lenova hgc74hc7 seri No.lu tablet satın aldım. Tabletin camı kırılmış olup kırık camı tamir için bilişim destek hizmetlerine gönderdim. 300 TL'ye aldığım tablete camın onarım bedeli olarak 521 TL fiyat çıkardılar. Kendilerine bunun mantıklı mı olup olmadığını sorduğumda Lenovo bu şekilde istiyor diye cevap verdiler. Lenovo markasını kaliteli, güvenli ve satış sonrası hizmetleri iyi diye aldık ama yanılmışız. Bilgilerinize, (tabletimi geri de alamıyorum, hiçbir şey yapılmadığı halde arıza tespit bedeli olarak 49+ KDV TL isterler) Böyle bir şey ilk defa başıma geldi, teknoloji ürünlerinde bu tür uygulama normalmidir bilmiyorum ama bana müthiş bir şekilde yanlış geldi. Şikayetçiyim.

Ekrem 288 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem'in Teşekkür Mesajı29 Ekim 2015

    Konu ile ilgili lenova yetkilileri tarafından arandım ve gerekli işlemler yapıldı. Teşekkür ederim.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

  • Ekrem 14 Ekim 2015

    Nt den Lenova hgc74hc7 seri no.lu tablet satın aldım. Tabletin camı kırılmış olup kırık camı tamir için bilişim destek hizmetleri ne gönderdim. 300 TL'ye aldığım tablete camın onarım bedeli olarak 521 TL fiyat çıkardılar. Kendilerine bunun mantıklı mı olup olmadığını sorduğumda Lenova bu şekilde istiyor diye cevap verdiler. Lenova markasını kaliteli, güvenli ve satış sonrası hizmetleri iyi diye aldık ama yanılmışız. Bilgilerinize, (tabletimi geri de alamıyorum, hiçbir şey yapılmadığı halde arıza tespit bedeli olarak 49+kdv TL isterler) Böyle bir şey ilk defa başıma geldi, teknoloji ürünlerinde bu tür uygulama normalmidir bilmiyorum ama bana müthiş bir şekilde yanlış geldi. Şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön