24 Ocak 2014

Lenovo Sorunumu Gidermedi

Lenovo Y500 Kullanıcısıyım. Laptopuma takabileceğim s'li ekran kartını satın almak istedim. Destekle iletişime geçtim derdimi anlattım. Teklif gönderdiler parasını ödedim parça elime ulaştıa ama sadece kart gönderdiler takabileceğim bir ultrabay standı, soğutucusu yoktu.

Bunun üzerine tekrar iletişime geçtim. Bu parçaları ayrı satın almam gerektiği söylendi. Peki gönderin fiyat teklifini neyse parası alacağım dedim (zaten karta 600 TL verdim). Teklif elime ulaşmadı 3 iş günü sonra tekrar aradım ulaşmadı tekrar aradım. 2 haftadan fazla oldu bu sürede yaklaşık 150 dk'dan fazla dil döktüm ( Tel faturası kaçtı) ama sonuç sıfır. Yeter artık gönderin şu teklifi.

Halit 209 Okunma

Cevaplar

  • Halit 27 Ocak 2014

    Lenovo Y500 Kullanıcısıyım. Laptopuma takabileceğim s'li ekran kartını satın almak istedim. Destekle iletişime geçtim derdimi anlattım. Teklif gönderdiler parasını ödedim parça elime ulaştıa ama sadece kart gönderdiler takabileceğim bir ultrabay standı, soğutucusu yoktu. Bunun üzerine tekrar iletişime geçtim. Bu parçaları ayrı satın almam gerektiği söylendi. Peki gönderin fiyat teklifini neyse parası alacağım dedim (zaten karta 600 TL verdim). Teklif elime ulaşmadı 3 iş günü sonra tekrar aradım ulaşmadı tekrar aradım. 2 haftadan fazla oldu bu sürede yaklaşık 150 dk'dan fazla dil döktüm ( Tel faturası kaçtı) ama sonuç sıfır. Yeter artık gönderin şu teklifi...... dedim teklif geldi Teklif elime ulaştı. Kartı takabilmem için gerekli olan aparatların fiyatını tahmin edemezsiniz. Tam 6 parça toplamda 520 tl. Karta 550 lira, takabilmem için gereken parçalara 520 lira XD XD XD. Böyle bir saçmalık da görmediydim görmüş oldum. İşim en güzel yanı ne biliyor musunuz? Ben ilk istediğimde sadece kartın teklifini gönderdiler, bende 550 liraya değer dedim satın aldım, ama şimdi mevzu 1000 lirayı aştı XD Bana ilk gönderilen teklifde bu parçalar ve bu maliyet yer alsa idi hiç girişmezdim bu işe. Satın aldığım kartı iade etmek istiyorum bakalım neler olacak....

  • Halit 25 Ocak 2014

    Teklif elime ulaştı. Kartı takabilmem için gerekli olan aparatların fiyatını tahmin edemezsiniz. Tam 6 parça toplamda 520 tl. Karta 550 lira, takabilmem için gereken parçalara 520 lira XD XD XD. Böyle bir saçmalık da görmediydim görmüş oldum. İşim en güzel yanı ne biliyor musunuz? Ben ilk istediğimde sadece kartın teklifini gönderdiler, bende 550 liraya değer dedim satın aldım, ama şimdi mevzu 1000 lirayı aştı XD Bana ilk gönderilen teklifde bu parçalar ve bu maliyet yer alsa idi hiç girişmezdim bu işe. Satın aldığım kartı iade etmek istiyorum bakalım neler olacak.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön