Lenovo Sorunumu Çözmüyor.

Nermin G. |

Yeni aldığım bilgisayar bozuldu tamire gitti geldi başka sorun çıktı tekrar tamire gitti. UPS Kargo yüzünden sürekli gecikme yaşandı. En son servis bilgisayarda çatlak olduğunu geri göndereceklerini söylediler.

Bende bilgisayarı kullanmadığımı bunun serviste veya kargoda olduğunu söyledim. UPS Kargo tutanak tutmayacağını ya bilgisayarı almamı ya da depoya kaldıracaklarını söyledi. Kendileriyle 10 gün içinde irtibata geçtiğimde tutanak tutarak Lenova'ya göndereceklerini söylediler.

Şimdi de aradan oldukça uzun zaman geçmesine rağmen Lenova işlemle ilgili bilgilendirme yapmıyor. Bilgisayarım nerede? Doğru dürüst kullanamadığım bilgisayarın ya para iadesini ya da değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ürün Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nermin G.
  07 Ocak
  20:18

  lenova hala sorunumu çözmedi mal ayıplıidi sonra hasarlı oldu sonra da yok oldu. UPS kargoyu günah keçisi yapıyor ancak kat kat korumalı naylona sarılmış ve karton kutuya konulmuş bilgisayar nasıl hasar alır. Madem hasarlıydı servis neden teslim aldı da bir gün sonra hasarlı olduğunu söyledi? UPS kargo en azından aradı fakat lenova ne aradı ne sordu. Sorun şu ki parasını ödediğim bilgisayar hala ortalarda yok

 • Nermin G.
  17 Aralık
  21:48

  lenova hala UPS kargoyu sorumlu tutuyor, fakak UPS kargo bilgisayarın tutanağının tutulduğu ve lenovaya gönderildiği iddiasında bulunuyor. lenovadan arayan soran da yok hala bilgisayar da ortalarda yok.

 • 15 Aralık
  16:40

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye