13 Aralık 2014

Lenovo Sorunumu Çözmüyor.

Yeni aldığım bilgisayar bozuldu tamire gitti geldi başka sorun çıktı tekrar tamire gitti. UPS Kargo yüzünden sürekli gecikme yaşandı. En son servis bilgisayarda çatlak olduğunu geri göndereceklerini söylediler.

Bende bilgisayarı kullanmadığımı bunun serviste veya kargoda olduğunu söyledim. UPS Kargo tutanak tutmayacağını ya bilgisayarı almamı ya da depoya kaldıracaklarını söyledi. Kendileriyle 10 gün içinde irtibata geçtiğimde tutanak tutarak Lenova'ya göndereceklerini söylediler.

Şimdi de aradan oldukça uzun zaman geçmesine rağmen Lenova işlemle ilgili bilgilendirme yapmıyor. Bilgisayarım nerede? Doğru dürüst kullanamadığım bilgisayarın ya para iadesini ya da değişimini talep ediyorum.

Nermin 438 Okunma

Cevaplar

  • Nermin 07 Ocak 2015

    lenova hala sorunumu çözmedi mal ayıplıidi sonra hasarlı oldu sonra da yok oldu. UPS kargoyu günah keçisi yapıyor ancak kat kat korumalı naylona sarılmış ve karton kutuya konulmuş bilgisayar nasıl hasar alır. Madem hasarlıydı servis neden teslim aldı da bir gün sonra hasarlı olduğunu söyledi? UPS kargo en azından aradı fakat lenova ne aradı ne sordu. Sorun şu ki parasını ödediğim bilgisayar hala ortalarda yok

  • Nermin 17 Aralık 2014

    lenova hala UPS kargoyu sorumlu tutuyor, fakak UPS kargo bilgisayarın tutanağının tutulduğu ve lenovaya gönderildiği iddiasında bulunuyor. lenovadan arayan soran da yok hala bilgisayar da ortalarda yok.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön