10 Nisan 2013

Lenovo Sorunum Çözülmedi!

Lenovo laptopta Bios ve Boot menülerine girilemediğini farkettim. Lenovo facebook'a mesaj attım. iletişim bilgilerimi istediler arayan olmadı.Tekrar facebook'a 3-4 gündür arayan olmadı diye mesaj attım özür dileriz yoğunlukdan arayamadık diyeceklerine mesajımı silmeyi tercih etmişler. Ben yinede bunu dile getirmedim karşılıklı anlayış içerisinde çözmek istedim ama bugün beni çıldırttılar. Ne kanundan haberleri var nede müşteri memnuniyetinden.Buraya bugün üye oldum ve beni buraya üye yapan lenovoya teşekkür ederim.

İbrahim 44 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 25 Temmuz 2013

    Lenovo bilgisayar anakart ve bios konusunda çok zayıf. geçmişde iyi olabilir ama berbat. Lenovo Türkiye olarak yaşanan sıkıntıların lenovo merkeze yeterince bildirmediği görülüyor. olsa en azından çözüm üretirlerdi diye düşünmek istiyorum. lenovo uefi bios sistemine adapte olamamış görülüyor. o nedenle kimseye gerek çevremde gerekse sosyal ve internet ortamında lenovo bilgisayar almalarını tavsiye etmem. bu sorunlar giderilmediği ya da çözüm üretilmediği takdirde bir daha lenovo bilgisayar almayı düşünmüyorum.

  • İbrahim 11 Nisan 2013

    Lenovo garanti belgesi uygulama esasları ile ilgili yönetmeliği kafasına göre uyguluyor. Lenovo alıp başınızı ağrıtmayın. Müşteri memnuniyeti ve teknik servisi berbat. ASUS, DELL, SAMSUNG, CASPER alın ama lenovo almayın. benim başım yandı sizin ki yanmasın. Paranıza yazık.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön