Lenovo Sıvı Temasında Harddisk' Bozulan Bilgisayara Yüksek Ücret İstiyor

Hikmet S. |

CB19987627 seri numaralı Lenovo Y500 cihazıma sıvı teması olduğu gerekçesiyle garantiye gönderdim. Bir kaç gün sonra hasar tespit yaparak bana tamir ücretinin benim cihazımın ücretini geçtiğini söyleyerek KDV dahil 1.962,08 TL karşılığında benim cihazımın bir kaç alt modeli olan Z500 önerdiler.

Doğal olarak cihazımı işlem yapmadan geri istedim. Cihaz elime geldiğinde neredeyse yarı açık haldeydi. Vidalarının yarısı sıkılmamış ve klavyesi oturtulmamış bir biçimde geldi elime bu da ayrı bir konu. Ben sonra cihazı bir bilgisayarcıya götürdüm bana bu bilgisayarın sadece harddiskinin yanmış olduğunu söyledi. 150 liraya bir harddisk alarak sorunu çözdüm. Servisiniz inanılmaz uçuk fiyat veriyor.

Etiketler :

Hard Disk Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hikmet S.
  04 Mart
  23:48

  Sayın Lenovo yetkilisi oto mesaj verince cevap vermiş mi oluyorsunuz ? Üstünden 8 gün geçmesine rağmen ne aradınız ne mesaj attınız. Teşekkürler Lenovo

 • 25 Şubat
  16:04

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye