Lenovo Şikayet Sorunu!

Doğan D. |

Lenovo g50-45 dizüstü bilgisayar aldık. Aldığımızdan beri internet, program olsun çok yavaş çalışıyordu. CPU hiçbir işlem yapılmadığı halde %100'lerdeydi. Lenovo Servise götürdük bize hiç bir işlem yapmadan geri verildi. Yapan kişi geldi bu modeller böyle dedi. Yani bir bakıma bu modellerin imalat hatalı olduğunu kabul etti, sonra müdürü geldi 800 liralık bilgisayardan ne bekliyorsun, beklentiniz o yöndeymiş dedi. Bizde kimin beklentisi bu yönde olabilir, laptopta hiç bir işlem yapamamak dedik.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan D.
  13 Ekim
  20:52

  Yazdıklarının aksine Lenova Türkiye bizle irtibata geçmemiştir. Zaten Geçseler bile soruna çözüm bulacaklarını zannetmiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz nasıl yardımcı olabilirim diyor son sözüde yasal yollara başvurabilirsiniz oluyor. Bir daha kesinlikle Lenova almayız çevremizdekilere de kesinlikle önermeyiz.

 • 06 Ekim
  10:27

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye