Lenovo Servisten 45 Gündür Gönderilmeyen Bilgisayardan Haber Alamıyorum

Barış K. |

Bilgisayarımı almamın üzerinden henüz 6 ay geçmiş olmasına rağmen teknik sorun vermesinin yanı sıra garantiye göndermemin üzerinden 45 gün geçti ve henüz bir sonuç alamadım. Bu aşamada gerek Lenovo teknik servis çalışanlarının sorumsuzlukları gerekse ürünlerinin teknik hatasından dolayı beni sorumlu tutmaları ve müşteri memnuniyeti açısından ne kadar başarısız olduklarını göstermektedir.

Yasal süre olan 20 iş gününün geçmesine rağmen ürün iadesini yapmamış ve mağduriyetimi giderecek çözümler sunmamışlardır. Bu sorunun en kısa sürede çözülüp ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aksi taktirde her türlü yasal hakkımı kullanacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  13:09

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 11 Mart
  10:24

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye