Lenovo Serviste Ürünüm Yapılmadı ve Ürünün Piyasa Değerinden Daha Yüksek Ücret İstendi!

Cennet Y. |

Eylül ayında Bimeks internet mağazasından almış olduğum hep ısınıyordu Lenovo Tablet hemen arızalandı, tamir için gönderdiğimizde onların anlaşmalı olmadığı bir firmayla gönderdiğimiz için bir daha kargo ücreti ödeyerek ürünü geri getirttik.

Sonra onların firmasıyla gönderdik. En son geçen hafta arızalandı. Gönderdik sıvı teması var dediler ki kesinlikle bizim tarafımızdan olmadı 350 TL'ye almış olduğum ürünün tamiri için benden 460 TL tamir parası istenildi. Ben çok araştırarak Lenovo firmasında kara kılmıştım ama çok pişmanım.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cennet Y.
  11 Haziran
  11:04

  Herkese tavsiyem kesinlikle Lenovo ürünü almayın sıfır ilgi sıfır netice kesinlikle Lenovo almayın kesinlikle! !

 • Cennet Y.
  03 Haziran
  16:57

  Şikayet var sitesinde Lenovo firması olarak verdiğiniz cevap hep aynı insanları kandırıyorsunuz ben hamile ve özürlü olarak bu halimde çalışıyorum çalış çırpmıyorum parayı sokaktan toplamıyorum anne ilgisine muhtaç kızımı evde bırakıp geliyorum 

 • 03 Haziran
  10:40

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye