20 Mayıs 2015

Lenovo Serviste Kırk Gündür Bekleyen Ürün.

Lenovo M2x 10 tabletimin dokunmatiği çalışmaması üzerine, servise yolladım. Ve o günden sonra görüşmelere ve yazışmalara başladım.

2-3 gün içinde geleceği söylenen parça 40 gündür gelmedi. İlk konuştuğum görevli yanlış bilgi vermiş denildi. (1)

10. gününde geçici cihaz hakkım olduğunu öğrendim. Başvuru yaptım, bana ariyet sözleşmesi yolladılar. Doldurdum. Ara ara aradım mail attım. İşleme aldık, öncelik verdik dediler. En son ise tabletlere geçici cihaz vermiyoruz dediler. Görevli yanlış bilgi vermiş. (2)

ürünü değiştirin diyorum, biz satıcı değiliz değişim kuponu ya da parasını geri verelim diyorlar. Böyle sorumsuz, birbirinden habersiz çalışan bir firma.

Muhammet 513 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 02 Haziran 2015

    Firma hala tamir edememiş olsa da, geçici olarak yollamaları mümkün olmadığı halde, notebook yolladılar. En azından biraz ilerleme var.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön