Lenovo Servisi Bilgisayarımı Tamir Edemedi Kusurlu Hizmet!

Erkan O. |

15.06.2015 tarihinde bigisayarımı garantiye gönderdim. Lenovo servisi bilgisayarımı onarıp gönderdi ama içinde vida unutmuş ve alt kapağı da açık bırakmış. Kargoyu teslim almadım kargo firmasıyla uğraştım tutanak tutmadılar. Zorla tutanak tutturdum kaç gün oldu hala kargoda bekliyor. Servisi arıyorum ileri bir tarihte servise alınacaktır diyor bu arada geçen sürede onarım süresine dahil değilmiş muadil ürünüde kapsamıyormuş, Lenovo' dan bunu beklemezdim. Ne umutlarla aldığım bilgisayarımdan ve Lenovo'dan soğudum bir bilgisayar programcısı olarak Lenovo alırken 2 defa düşünün servisi hiç iyi değilmiş.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan O.
  10 Temmuz
  10:44

  Nasıl sorumsuz firmasınız arkadaş para verdim de aldım ben bu bilgisayarı ve karşılığında hizmet beklerim. Bu kadarda olmaz 2 haftadır telefonla aramaktan bıktım. İki vidayı adam gibi takmaktan acizmişsiniz. Onarım bitti bana gönderdiler bilgisayarı içinde vida bırakmışlar sağ alt kapağı açık bırakmışlar geri gönderdim yurt dışından parça sipariş edildi diyor. Müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi anladım iş yerimdeki bütün Lenovo bilgisayarlar çöp oldu kısa sürede Lenovo alacaklara almayın biz rezil olduk sizde olmayın.

 • Erkan O.
  09 Temmuz
  15:44

  Sadece gereksiz bir mail ile mi hallediyorsunuz sorunumu anlayamadım. 15.06.2015 tarihinden beri bilgisayarım sizde zaman kazanmak için sahtekarlık yapıyorsunuz.

 • 09 Temmuz
  14:00

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 08 Temmuz
  16:51

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye