Lenovo Servise Göndermiş Olduğum Sağlam PC Geri Paketlenip Yollandı!

Mehmet Ç. |

Es12763451 seri numaralı 7021894040 servis takip numaralı ürün 08 Ocak'ta normal olarak UPS kargonun alarak Lenovo Servise gönderilmesini sağladım 17 Ocak'ta kargo ürünü kabul edilmedi diye getirdi ödemesini tarafımdan istedi. Lenovo'yu aradığımda ödemeyin dendi 19 Ocak'ta UPS beni tekrar aradı ürünün şubede beklediğini Lenovo onay gelmediğini söyledi Lenovo'yu aradım durumu anlattım ürünün hasarlı geldiğini söylediler resimleri olduğunu söylediler 2. kez arayıp resimleri istediğimde resim yok dediler. En sonunda ödemesini kendim yapıp ürünü açtığımda ise kasanın hasarlı olduğunu gördüm kutu ise sağlamdı Lenovo kabul esnasında 1 gün sonra geri kargoya verilerek tarafıma yollanıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  12 Şubat
  23:31

  Hiç kurumsal anlayışa ve sistematiğe sahip değiller bir sebepten değil birkaç değişik sebeple hep sorun yasıyorum sağlam örnek ve delillerim var

 • Mehmet Ç.
  27 Ocak
  17:59

  Bu konuyla ilgili olarak UPS Kargo geldi "Hasar Tespit Tutanağı tutuldu ve bu tutanak sayesinde Lenovo yu arayarak tekrar gönderilmesini sağladım inşallah değişimi sağlanır.

 • 27 Ocak
  14:29

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • Mehmet Ç.
  26 Ocak
  15:15

  Bu saatten sonra çözüme kavuşacağınız sanmıyorum çünkü ürün artık bana gelmiş serviste değil

 • 26 Ocak
  14:58

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye