Lenovo Servis Ürünümü 55 Gündür Teslim Etmedi.

Onur S. |

Şikayetim halen devam ediyor. Evet Bilişim destekleri adlı gereksiz, yanlış bilgide mastır yapmış firma. Önce ürün için değişim hakkı olacağını söyleyip daha sonra değişim hakkımın daha önce kullandığımı belirttiler. Daha ilk defa servise gelen ürün nasıl oluyor hakkım doluyor anlamadım.

Değişimden vazgeçtim ürünü istiyorum yapıp gönderin diyorum. Ürün hala elime geçmiş değil. Şu gün bu gün göndereceğiz naraları sadece. Robot gibi cevaplar. Ürünün kalitesi tartışılmaz ama servisi iyi değil. Tam 55 gündür serviste.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur S.
  23 Mayıs
  10:47

  Bu mesajın üzerinden kaç gün geçmiş ? Şimdi şunu yazdığım tarihe bakın hala sonuç yok.

 • 01 Nisan
  17:34

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,

 • Onur S.
  01 Nisan
  11:54

  Resmen şaka gibi firmasınız. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın sizi.Robot kılıklı gereksiz firma

 • 01 Nisan
  11:43

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye