Lenovo Servis Ürünü Kusurlu Şekilde Gönderdi!

Ergin Ö. |

Servisten gelen cihazımı tamamiyle daha kötü koşullarda buldum. HDD değişimi için gidip geldiği servisten, gittiğinden farklı bir dilde işletim sistemi kurulup gelmesi yeterince basit bir hata olması yetmezmiş gibi, cihaza Google Chrome bile kurulamıyor, nitekim içinde kurulu gelen de çalışmıyor. Yeni formatlanmış bir cihaz olmasına rağmen, herhangi bir işlem çalışırken arkada çalan müzik takılıyor. Daha önceki seferde servisten dönüşte cihazın ekranının açık olduğuna dair tutanağı servise geri yollamama rağmen bir geri dönüş yapılmamış olması yetmezmiş gibi, ekran yine açık geldi.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  17:45

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 25 Şubat
  15:16

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye