25 Nisan 2014

Lenovo Servis İlgilenmiyor, Hizmet Alamıyorum.

17.3.2014 tarihinde Cb14773623 seri no'lu dizüstü PC mi 3 kez aynı yerden arıza durumundan dolayı garanti süresi dahilinde servise gönderdim. Lenovo firması ve servisi ile yazılı mail ile görüşmem dahilinde değişim süreci başlatılmış ama bugüne kadar ne PC onarılmış ne de ürün bedeli geri ödenmiştir.

İade ile ilgili fatura ve diğer istenen evraklar firmaya ve servise gönderilmiştir. Uzlaşma adına makine tamir veya değişim sürecinde iken yerine makine istedim arıca sözleşmesi gönderdiler imzaladım hiçbir şekilde dönmediler. Lenovo firması ve servisinin garanti dahilinde sorumluluklarını yerine getirmemesinden şikayetçiyim. PC'min değiştirilmesi veya ürün bedelinin ödenmesini talep ediyorum.

Yucel 138 Okunma

Cevaplar

  • Yucel'in Teşekkür Mesajı02 Haziran 2015

    Satın aldığım bayi iade faturası kesip Lenovo firmasından ücret iadesini aldım.

  • Yucel29 Nisan 2014

    Sitenize açtığım konudan sonra hemen cevap verdiler. 3 defa aynı arızadan giden laptopu arızasını gidermeden aynen geri gönderiler. Lakin değişim formu göndermişler. Değişim için Pente firmasına satıcı tarafından gönderilmesi gerekirken bizzat sürecin uzumasından dolayı kendim gönderdim ve üstüne kargoyu gönderirken ücreti kendim karşıladım.satıcı firma değişimi yapacak ve onaylayacak firma bekleme sürecinin de uzun olduğu söylendi. Bilgilerinize.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön