Lenovo Servis Hizmeti ve Kalitesizlik...

Tuğçe S. |

Lenovo yoga 3 pronun hafifliğine aldanıp aldım. Ancak aldığımın daha 1. Ayı kapandı ve açılmamaya başladı servise gönderdik bütün verilerimi kaybettim. Servisten geldikten 3-4 ay sonra yani bugün yine aynı şey başıma geldi, bu sefer verilerimi de kurtarmak istediğimi belirtmek için servisi aradım bu işlemi kendilerinin yapamadıklarını ama dışarıda bir yere yaptırabileceğimi söylediler. Bu işlemi yaptırırsam da garanti kapsamından çıkacağım tabi ki! Ben de ekstra bir ücreti varsa onu da verebileceğimi verilerin çok önemli olduğunu söylediğimde teknik destekte görüştüğüm kişi sağ olsun çok güzel bir akıl verdi bana, verilerim o kadar önemli olsa garantiyi umursamaz, gerekirse kırardım bile o bilgisayarı verileriniz o kadar önemli değil demek ki demeye getirdi resmen. Ben hayatımda böyle bir servis anlayışı ne gördüm ne de duydum, çok tuhaf gerçekten.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe S.
  09 Haziran
  08:08

  Bana ulaştılar çok teşekkür ederim ama hala aldığım yanıt beni ikna edici değil kusura bakmayın. En azından telefondaki servis temsilcinizin tavrını hiç unutmayacağım, gördüğüm herkese de anlatıyorum, iş özel hayat herkesi bigilendiriyorum yaşadığım deneyim hakkında.

 • 08 Haziran
  17:31

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 08 Haziran
  13:32

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye