Lenovo Servis Hizmet Kusuru!

Mustafa İ. |

2010 yılında bir adet Lenovo v560 bilgisayar aldım. Nakit 1.500 TL'ye ama bir o kadar bilgisayara masraf ettim. Garanti hiçbir masrafı karşılamadı garanti olmayan yerlerden hep masraf açmış. İlk defa o markada duydum nasıl bir servisleri varsa. Bana arkadaşım M*** düşmanın ben olayım bu markayı böyle güzel şöyle güzel dedi ama gerçekten de düşman olduk arkadaşımla düşmanıma bile tavsiye etmem.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa İ.
  15 Aralık
  23:23

  şahsen hiç memmun değilim 10 seferden fazla gonderdim servise müsteri hizmrtleri yanlızca 1 defasını buldu ne kadar arıza yaptıysa hiç birini garanti karsılamadı

 • 02 Aralık
  10:08

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 26 Kasım
  10:06

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye