20 Nisan 2013

Lenovo Servis Garantili Bilgisayara Ücret Talep Etti!

13/04/2013 tarihinde Vatan bilgisayara teslim ettiğim Lenovo marka bilgisayarımda sorunlar vardı. Buna istinaden ilk aldığım günden beri arızalı olan M harfi yerinden kayma yapıyordu. İlk günden bunu götürüp teslim etmemek benim hatam fakat müşteriye sadece ürünü satana kadar herşey çok güzel sorun çıktıktan sonra kaile almamakta ne oluyor. En basit firmalar bile müşterilerini arayıp tek tek bilgi verirken sizlerin bu yaptığınız hiç hoş değil.

2 gündür bu sorunla ilgileniyorum. Vatan - Lenovo sürekli topu birbirlerine atıyorlar. Ücret çıkarılan bu duruma itirazımı bildiriyorum ve ürün yapılmadan bana kesinlikle gelmesin. Gerekirse tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Neslihan 59 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan 23 Nisan 2013

    Hala aranıp bilgi aktarılmadı. Lafa gelince en kısa sürede geri dönüş yapılacak deniliyor. Ama teşekkürler hiç icraat yok.

  • Neslihan 22 Nisan 2013

    Otomatik cevapların dışında bir gelişme olur umarım.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön