Lenovo Servis Eli Bile Değmemiş!

Fethi A. |

Tarafınıza onarıma göndermiş olduğum bilgisayarım '' gönderdiğim gibi geri gelmiştir ''

anlaşılan o ki cihazıma servis eli değmemiş! Cihazımın mavi ekran ve açılmama hataları devam etmektedir. Yazılımsal veya donanımsal sıkıntısı olduğu aşikar olan bilgisayarımda cihazıma bakan (bakmayan) yetkili tarafımla dalga geçmiştir.

İş bu sebeple cihazımı yeniden tarafınıza göndermeden önce bir yetkili tarafından aranmak istiyorum. Elimdeki servis, fatura ve kargo bilgileri yasal olarak aleyhime kanıt oluşturacağını da tarafınıza bildiririm. Acil dönüşlerinizi bekliyorum!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fethi A.
  20 Nisan
  11:34

  Ne bi bir kişi aradı ne mail geldi. Müşterinin gazını almak için hazır cevap veriliyor ama tenezzül edip geri dönüş yapılmıyor. Hayatımda gördüğüm en cidiyetsiz ürününün arkasında durmayan ve kendi ürününü onaramayan bir servis. 

 • 17 Nisan
  10:27

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye