Lenovo Servis Değişim Yapmıyor!

Oğuzhan S. |

Lenovo Y510p marka/model cihaza sahibim. Daha önce 3-4 kez aynı problemlerden cihazım servise gitti fakat çözüm üretilmiyor! Cihazın gri ekran titreme problemi tüm yabancı/yerli forum sitelerinde defalarca dile getirilmiş durumda. Her seferinde ifade ettim fakat sorun yok diye geri gönderdiler. Çağrı merkezini aracılığıyla yine yolladım bu sefer parça değişimi yapacaksınız. Hani problem yoktu? Mevcut sıkıntıyı görmezden gelip kusurlu ürünü, kusursuz gösterip vaktimi aldınız. Ayrıca cihazın USB'lerine telefon veya tablet bağladığım zaman sürekli bağlantı kopup tekrar bağlanmakta. Bunu da kabul etmiyor servis. Ben iade talep ediyorum!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  11:27

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 07 Eylül
  16:10

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • Oğuzhan S.
  07 Eylül
  13:13

  Ayrıca gri ekranda titreme ile ilgili birkaç örnek site;
  http://forum. Donanimhaber.com/m_96329486/f_/tm. Htm
  http://forum. Donanimhaber.com/m_82218275/mpage_30/tm. Htm
  http://www.picproje.org/index. PHP? Topic=55419.0