16 Mart 2013

Lenovo Servis Cihazı Arızasını Gidermiyor!

Daha önce 18. günde servisten onarıldı diye yollanan cihazın bir çok sıkıntısının giderilmeden yollanmış olmasının üzerine yaptığım görüşmeler sonrasında, konunun Lenovo International'a Lenovo Türkiye yetkililerine aktarıldığını, cihazın servis süreciyle özel olarak ilgileneceklerini belirtmelerine rağmen cihaz sadece 1 gün serviste kalarak ve raporuna şikayetler giderildi yazılarak geri yollandı ve tabi ki tahmin edileceği üzere hiç bir problem giderilmemiş. Sadece cihaz formatlanmış ve dili olması gerekene döndürülmüş.

Lenovo, müşterilerinin güvenini ve iyi niyetini sonuna kadar kötüye kullanıyor. Konuyu açıklayıcı bir e-posta ile Lenovo Avrupa ve Orta Asya bölge başkanına ileteceğim.

Ergin 71 Okunma

Cevaplar

  • Ergin 07 Nisan 2013

    Kopyala yapıştır yapmayı bile yarım yamalak becerebilen bir bir firma... "Hizmet sonrası : (sikayetvar.com şikayet kaydında hizmet verilen ve geri dönüş yapılması gereken müşteriler için): Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye"

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi18 Mart 2013

    Hizmet sonrası : (sikayetvar.com şikayet kaydında hizmet verilen ve geri dönüş yapılması gereken müşteriler için): Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön