Lenovo Servis Bilgisayarın Arızasını Gidermeden Gönderdi!

Ali B. |

Garantili Lenovo laptopumun ekranı tutan sağ masasında sorun vardı. Bilgisayarımı teknik serivise gönderdim. Şikayetim olan parça onarılmış fakat geri teslim aldığımda bilgisayarın touchpad'ın sağ tuşu ve power tuşu yerinden çıkmış gibi sallanıyordu ve ses çıkarıyordu daha sonra bu sorundan dolayı 3 defa servise göndermeme rağmen her seferinde onarılmadan geri gönderildi. İlk 2 göndermemde herhangi bir problem çıkarılmadığı halde aynı sorundan 3'uncu arıza kaydı oluşturmamdan bana kargo şirketinden tutanak sorulmaya başlandı. Ben van başkale ilçesinde polis memuruyum buraya kargonun ne zaman geleceği belli değil kontrol şansım yok dedim. Servis görevlisi sorunu kabul ediyor cihazın donanımında sorun yok çalışıyor deyip geri gönderiyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  01 Mart
  17:32

  lenovonunda dedıgı gıbı ulastılar bana cozum uretmek ıcın degıl bu arızayla ılgılı bırsey yapamsolemek ayacaklarını ıcın aramıslar bn kalıtelı bır fırma olarak gordugum ıcın tercıh etmıstım ama yanılmısım..bnm bılgısayarımın power ve touchpad sag tusu sallanıyor dıyorum servıse gonderdıgımde yoktu dıyorum bana tmm bu sorunlar fakat bılgısayarınızın calısmasına engel olmadıgı ıcın bırsey yapamayız dıyorlar bn sankı bılgısayarım bozuk calısmıyor dıye gonderdım bravo lenovo kalıtenı gosterdın umarım bundan sonra bu mesajı goren arkadaslar bnm yaptıgım hatayı yapmazlar...

 • 01 Mart
  10:31

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 25 Şubat
  09:07

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye