Lenovo Servis Bilgisayarımın Arızasını Gidermemiş!

Soner U. |

Size yaklaşık 4 gün önce gönderdiğim Lenovo laptopumu onarmadan sorunumu söylediğim sorunun olmadığını göstererek tekrar gönderdiniz. Bu nasıl servis anlayışıysa müşteri olarak benim gördüğüm piksel dağınıklığı veya leke adı her neyse bunu teknik servis olarak görmeyişiniz beni hayretler içerisinde bırakıyor. Ayrıca bir önceki gönderişimde pilimin az dayandığını söyledim sağolun değiştirdiniz bataryamı ancak nazar boncuğu olarak cihazımın 3 vidasını eksik göndermişsiniz. Bu nasıl teknik servistir. Tekrar göderdim bugün teslim aldım hiçbir şikayetim görülmemiş ve ayrıca size şikayet olarak söylediğim arıza kargo kutumdaki formda bildirilen arızada yer almıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  15:38

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 23 Eylül
  13:30

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye