Lenovo Servis Bilgisayarımın Arızasını Gideremedi!

Selçuk S. |

Lenovo ideapad Z570 marka ve modelli bilgisayarım Tam 2 buçuk ay garantide kaldıktan sonra parça gelmediği için geri gönderim talep ettim. Ancak bu sürede 30 iş gününü çoktan geçmiş olması dikkate alınmadı. Değişim de yapılmadı. Bilgisayar da yapılmadı. Geri göndermelerini söyledim. 1 Hafta sonra geri gönderdiler ancak onu da yanlış adrese gönderdiler. Gereği neyse yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. 3 Ay oldu bilgisayar hala elime geçmedi.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  12:44

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 20 Eylül
  10:28

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye