Lenovo Servis Bilgisayarımın Arızası İçin Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Fırat G. |

Bir çok kez şikayetimizi dile getirmemize rağmen hem distribütör hemde Lenovo müşterilerini mağdur etmeye devam etmektedir. Lenovo Y510p adlı ürün büyük perakende mağazalara hala gelmemiştir. İnternet sitelerine gelen ürün ise Amerika'da ki özelliklerinden gayet uzak ve Amerika'da ki satış fiyatından tam 800 lira daha pahalıdır.

Türk müşterilerini adeta aşağılayan bir anlayış asla kabul edilemez, son kullanıcılara satış yapan tüm firmalarla bağlantı kurduğumuz da aldığımız yanıt distribütörlerin fiyatları düşürmeyi kabul etmemeleri olmuştur. Düşünün ki bir ürün yurt dışı fiyatının neredeyse 2 katı olsun, müşterisine karşı kaba ve umarsamaz olan bu şirkete acil revizyon şart.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat G.
  20 Kasım
  13:22

  Kesinlikle uzak durulması gerekiyor, ne müşteri ile ilgilenme var, ne de iletişim kurma, kesinlikle ve kesinlikle müşteri ile iletişime geçmek gibi bir kaygıları yok. Sadece otomatik olarak aynı cevabı şikayetin altına yapıştırıyorlar böylece şikayetvar.com\'da cevaplandı şeklinde şikayetleri işaretliyor. Bu cevaplama değildir, böyle cevaplama da olmaz, ayıptır.

 • 15 Kasım
  12:15

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye