Lenovo Servis Bilgisayarıma Yanlış Ram Takıp Gönderdi!

Yetkin U. |

Lenovo Z 580 idea core İ5 8GB laptopu Vatan Bilgisayardan aldım. G ve H tuşları çalışmadığı için garanti kapsamında Lenovo onarım merkezine gönderdim. Tuş takımı değişti yalnız 8 Gb olan bilgisayara 4 Gb farklı seri numaralı bir ram takıp geri gönderdiler. (Vatan bilgisayar servisinde görüldü).

Cihazın ram bölümünde olan 2 seri numarası takılı olan ram ile uyuşmuyor. Yani yanlış ram takıp göndermişler. Çok defa müşteri hizmetlerini aradım yeni takılacak ramların ise sıfır ram olacağının garantisini vermiyorlar. Yani herhangi bir bilgisayardan çıkmış olan ram bile takılabilir.
Bu konuda gereken yapılmadığı takdirde bütün yasal haklarımı kullanmaya karar verdim.

Etiketler :

RAM Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  11:25

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 30 Aralık
  16:45

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye