19 Mart 2013

Lenovo Servis Arızayı Garantiden Gidermedi!

2 ay önce aldığım laptop'un menteşesi kullanıcı tarafından hiç bir zarar görmemesine rağmen yerinden çıktı. Laptop'umu kesinlikle yere düşürmedim, kullanıma bağlı hiç bir zarar görmedi ancak bunlara rağmen bana gelen mesajda 125 TL ücret istendi. Bu sorunun 2 aylık bir laptopta olması çok mantıklı değil o yüzden gerekenin yapılmasını istiyorum.

Duygu 56 Okunma

Cevaplar

  • Duygu25 Mart 2013

    Şikayetimle ilgili lenovo müşteri hizmetlerinden hiç bir şekilde memnun değilim, kullanıcı hatası olmamasına rağmen kendilerini haklı çıkarabilmek için her türlü mazereti gösterdiler. Belki siz bilgisayarınızı düşürmemişsinizdir arkadaşlarınız yapmıştır şeklinde bir açıklama yapabilecek kadar basit yöntemlere başvuruyorlar. Profesyonel yönetmler çok uzak bir şirker kesinlikle kimseye Lenovo ürünlerini tavsiye etmiyorum ne kadar uzak durursanız o kadar şanslısınız. Tüketici haklarına başvurarak elimden gelen mücadeleyi vereceğim.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla 1 iş günü içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön