07 Şubat 2014

Lenovo Servis 20 İş Günü Geçtiği Halde Rapor Göndermedi

06.01.2014 tarihinde Lenovo serviste onarımına başlanan bilgisayarım yurt dışından parça beklenildiği için tamir edilememiştir. 20 iş günü sonunda değişim için rapor istediğimde fatura talep ettiler faturayı gönderdim.

Bu seferde 02.02.2014 tarihinde bilgisayarın onarıldığını kargoya verildiği maili geldi. Servisle görüştüğümde raporun bilgisayarın içinde olduğunu, bilgisayarı satın aldığım yerin açması gerektiği söylendi fakat bilgisayarın içinden rapor çıkmadı. Aynı gün içinde rapor istediğimi tekrar bildirmeme rağmen halen bir cevap gelmedi. Kısacası Lenovo teknik servisi herkesin belirttiğim gibi iyi değil müşteri memnuniyeti yok.

Bahadir 223 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir 14 Şubat 2014

    konu ile ilgili tüketici mahkemesine şikayette bulundum, mahkeme sonucunu yazarım.

  • Bahadir 10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti yok, gerekli cevap alınmıyor, müşteriler oyalanıyor.Bu kadar kötü ve umursamaz bir teknik servis olamaz.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön