Lenovo Sağlam Teslim Ettiğim Tabletimi Ekranı Kırık Olarak Gönderdi.

Hulya K. |

Kargo sorununa istinaden şikayetiniz için araştırmalar tamamlanmıştır. 3.12.2015 tarihinde cihazınızın onarım merkezindeki işlemleri tamamlanarak UPS gönderi numarası ile tarafınıza gönderildiği 24.12.2015 tarihinde H** ismi ile sorunsuz teslim alındığı görülmektedir.

Tarafınızdan gönderilmiş olan kargo hasar tutanağı incelendiğinde, tutanak tarihinin 26.12.2015 olduğu tespit edilmiştir. Bu durum ile ilgili cihaz sorunsuz teslim alındıktan 2 gün sonra tutanak düzenlendiğinden hasar tutanağının geçersiz olduğu tespit edilmiştir. Cihazda veya cihaz kutusunda hasar bulunduğu durumlarda cihazın teslim alınmaması gerektiğinden talebiniz ile ilgili işlem yapılamamaktadır.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hulya K.
  27 Haziran
  11:22

  Yazıklar olsun sizin gibi firmaya, sağlam gönderdiğim tableti, ekranı kırık olarak gönderiyorsunuz, bir de zeytin yağı gibi üste çıkıyorsunuz, üstelik suçum olmamasına rağmen tabletin ekranını değiştirmek için teklif istiyorum, tabletin değerinin 3 misli fiyat çekiyorsunuz, haram zıkkım olsun verdiğim size verdiğim paraya, Allah'a havale ediyorum ve herkese lenovonun ve Türkiye deki bdh servisinin bana yaptığı hasızlığı anlatıyorum, alacak kişileri engelliyorum, tüketici mahkemelerinde mücadelem sürecek.

 • 22 Ocak
  11:48

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye