Lenovo Sağlam Bilgisayarı Bozdu!

Demet K. |

Ekimde garantisi bitecek olan Lenovo Yoga S11 kullanıcısıyım. Şarj aleti bozulduğu için bilgisayarı teknik servise yolladım. Geldiğinde bilgisayar ısınarak kapanıyordu. Tekrar gönderdim. İki defa parça değişimi yapıldı (ana kart, fan vesaire) bitmedi. Sistem yükleme hatası, ses sürücüsü problemi, eksik vida gibi daha unuttuğum problemlerle iki kere daha servise yolladım bitmedi.

Şimdi bilgisayar yine sistem hatası veriyor. Komik olan ne? 15 gün içinde sorun çıkmazsa değişim için başvuru yapılmıyor. Aylardır bilgisayarın içindekileri oradan oraya taşımamın, yetiştiremediğim ödevlerin ve hala bozuk bir bilgisayara sahip olmanın bedelini hala ben ödüyorum. Sağlam bilgisayarımı bozdular.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demet K.
  27 Eylül
  15:38

  Lenovo bilgilerime ulaşamadığı için teknik servis numarasını yazdığı bir e-mail yollamış. 4 kez bilgisayarı yolladığım, çözümden ziyade soruna sebep olan teknik servis numarasını bilmediğimi mi zannediyorlar? En azından ilgili bir şahıs ya da bir üst birim numarası vermek kadar basit bir teknikleri yok! ! Kimse bu markadan ürün almasın!

 • 21 Eylül
  12:43

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye