Lenovo S90 Çok Isınıyor.

Celal G. |

Abi bu telefon ne ya böyle? Daha bugün aldım.O kadar ısınıyor ki elime alamıyorum telefonu. Geri alsınlar parasını versinler. Bin pişman oldum yazık o kadar para verdik. Gözünüzü seveyim telefonu iade alın.

Etiketler :

Isınma Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal G.
  01 Eylül
  13:59

  Her şikayete aynı cevabı kopyala yapıştır yapmayın. Bir gün bile kullanamadığım telefonu geri alın ve yenisini gönderin. Media marketten çek isticem yeni telefon gönderdiğiniz zaman. Üstüne biraz daha para koyup başka telefon alcam. Bu ne ya. 999 lira olan telefon taksitleriyle faiziyle ve kırılmaz jelatiniyle tam 1200 liraya geldi. 200 lirası heba olsun sorun değil bana yeni telefon gönderin. 12 gün oldu. Mümkünse hemen gönderin. Telefonu tamir edip göndercekseniz hiç göndermeyin. o telefonu kullanamam. Kullanılcak telefon değil. Yazık okdr paraya ve hala telefonsuzum

 • 20 Ağustos
  10:25

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye