Lenovo S90 Cep Telefonum Donuyor,Çalıyor Ama Açamıyorum!

Yılmaz B. |

Cep telefonunu beğenerek aldım fakat etrafımdakilerin maskarası oldum, herkes kaldır çöpe at diyor. Çağrı geliyor açamıyorum çağrı bittikten sonra cevapsız arama görüyorum. Telefonu aldığım bayi de yardımcı olmuyor. İstanbul servise gönderin diyor, ne yapacağımı şaşırdım.

Kayıtlı numara arıyor isim meydan da yok, sadece numara görünüyor. Telefon çalıyor fakat ekranda görünmüyor. Siyah ekrana bakakalıyorum gülerek. Çağrı bittiğinde tuş kilidini açarak cevapsız aramayı görüyorum. Telefonum en azından kimi geri aramam gerektiğini bana söyleyebiliyor.

Etiketler :

İşletim Sistemi Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz B.
  05 Mart
  23:45

  Mart ayı geldi arayan yok soran yok böylemi bana ulaşacak diyorsunuz sayın Lenovo tebrik ediyorum sizi helal size çok güzel yardımcı oldunuz telefonu satın arkasında durmayın.

 • 30 Kasım
  10:23

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye