19 Nisan 2013

Lenovo Power Düğmesi!

14. 04. 2013 tarihinde Teknosa dan aldığım Lenovo z500 notebook bilgisayarı eve getirdim çalıştırmak istedim power düğmesi işlem görmüyordu one key recover düğmesiyle açıp normal başlata-biliyordum.

Bilgisayardan anlayan arkadaşım bunun böyle açılamayacağını power düğmesinin donanım hatası olduğunu söyledi Teknosaya götürdüm ilgisizliklerini söylemiyorum, iade yada değişim talebinde bulundum.

Ürüne önce kendileri baktı kullanıcı hatası olmadığını söyleyip yinede yolladılar oradan gelecek teknik servis raporuna göre kullanım devamı yada değişim diyeceklermiş. hayırlısı bakalım ne olacak. eğer değişim yada iade olmasa bakalım ne yapacağım.

Ümit 141 Okunma

Cevaplar

 • Ümit26 Temmuz 2013

  BİLGİSAYARIMIN DONANIMSAL BİR HATA NEDENİYLE ARIZALI OLDUĞU TESPİT EDİLDİ ONUN YERİNE BANA DEĞİŞİM YADA AYNI ÜRÜNÜ ALABİLECEĞİM KONUSUNDA ÖNERİDE BULUNDULAR. BEN BİLGİSAYARIMIN TUTARINDAKİ ÇEKİ ALDIM VE BAŞKA ÜRÜN İÇİN DEĞERLENDİRDİM, LENOVO NIN AYNI ÜRÜNÜ TÜKENMİŞTİ.

 • Ümit22 Nisan 2013

  Lenovo müşteri hizmetleri beni aradı. Ürünle ilgili kafama takılan sorunlar için gerekli bilgiyi verdiler. Ürününün donanımsal bir hatadan dolayı olması durumunda ürün değişim sürecine girebileceğimi söylediler. Şimdi teknik servisten gelecek rapora göre hareket edeceğimden bekleme aşamasındayım. Lenovo nın şikayetimi değerlendirmeye alıp beni araması doğrusu işi ciddiye aldıklarını gösteriyor bundan dolayı teşşekkür ederim.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön