Lenovo Pogramsal Eksiklik!

İbrahim B. |

2 ay önce aldığım g50 model Lenovo laptop bilgisayarımda steriyo mix özelliği yok. Bir alt ya da üst modellerde hatta çoğu marka windows 8 bilgisayarlarda bu özelliğin olduğunu biliyorum. Lenovo marka başka modellerde de bu özellik mevcut. Teknik servisi destek için aradım bana bu konuda yardımcı olmak yerine piyasadan programı bulup çözebileceğimi söylediler. Şikayetimin sonuç vermesi için ne gerekiyorsa yapmanızı önemle rica ediyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  03 Ağustos
  09:14

  Bir an önce dönmenizi önemle rica ediyorum. Eğer bahsettiğim özellik yoksa bilgisayarınızda bunu yapmanın yüklemenin yollarını hatta uzaktan yardımla sizin tarafınızdan yüklenmesini rica ediyorum.

  t

 • 27 Temmuz
  11:25

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • İbrahim B.
  26 Temmuz
  22:29

  2 ay önce aldığım Lenovo diz üstü bilgisayarımın ses yazılımı özelliği başka modellerinde olmasına rağmen g50 model Lenovo bilgisayarımda yok. Destek için aradığımda bu konuda bana yardımcı olmak yerine piyasadan araştırıp uygun program bulup yüklememi söylediler. Konu ile ilgili ne gerekiyorsa yapmanızı önemle rica ederim.