Lenovo P70a Servisten Yeni Sorunlarla Geri Geldi!

Yunus A. |

13.02.2016 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan telefonumu aldım. Her hangi sıkıntısı yoktu ısınma problemi dışında. Sonradan şarj olmamaya başladı, şarj oluyor gösterip şarj olmuyordu. Bir de kulaklık girişinde problem ortaya çıktı. Telefonumu garantiye gönderdim, bütün sıkıntılarını söyledim. Aradan 12 gün geçti telefon geldi. Vatan Bilgisayar'dan aldım eve geldim, açtım sonra kamerasına baktım ters gösteriyordu. Arka kamerayla hiçbir iletişim yoktu, flash bile açamıyordum.

Belki düzelir diye fabrika ayarlarına sıfırladım açtığımda kameraya hiç girmemeye başladı. Şarj meselesi ise hiç düzelmemiş %7 ile şarja taktım 24 saati geçti kesintisiz hala şarjda ve tamamen kapalı ama hala %78'de. Sadece kulaklık girişinin problemi çözülmüş ama sistemi daha da kötü olmuş. Garantiye göndermekten korkar oldum, daha başka nasıl bir sorunla geri gelir diye...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:58

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye