24 Mart 2016

Lenovo Müşteri Temsilcisi Yardımcı Olamadı!

21.03.2016 tarihinde sabah Lenovo müşteri hizmetlerini saat 9.30 civarında telefonla müşteri hizmetlerini aradım. Cihazımın ekranın kırıldığını düşürülmediği halde ekranımın kırıldığını bunu kimseye inandıramayacağımı söyledim, sanırım garanti şartlarına girmediğini cihazımın ekranın değişmesi gerektiğini tamir ücretinin ne kadar olduğunu sordum.

Bu konuda herhangi bir bilgi veremeyeceklerini cihazın kendilerine göndermemi belirttiler. Müşteri temsilcisine zamanımın olmadığını yetkili bir kişiyle görüşme talebinde bulundum. Not alan temsilci bugün içerisinde dönüş yapılacağını söylediler.

Akşam 16.30 da aradığımda yoğunluktan en geç yarın dönüş yapılacağını söylediler. 22.03.2016 tarihinde saat 16.00 civarı tekrar aradım en geç 17.30 kadar aranacağımı bildirdiler. 23.03.2016 saat 16.35 aradım temsilci sizinle hiçbir yetkili görüşemez size bunun dışında yardımcı olamayacağımı söylediler.

Hakan 585 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo-Motorola Akıllı Telefonlar Temsilcisi24 Mart 2016

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön