Lenovo Müşteri Hizmetleri Sorumu Cevaplamadı.

Erdem A. |

01.09 2015 tarihinde Telefonun kullanma kılavuzundan anlayamadığım bir özelliği sormak için Lenovo s90 telefonum ile ilgili müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra sorumu sordum ancak bir yanıt alamadım.

İrtibat bilgilerimi aldılar en geç ertesi gün dönüş yapacaklarını söylediler fakat bir haftadır dönüş yapan yok. Zaten 3 4 tane modeliniz var neyin araştırmasını yapacaksınız,merak ediyorum. Ürettiğiniz telefondan bihabersiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem A.
  09 Eylül
  21:16

  Siz insanla dalga geciyorsunuz sanırım. 3 gündür ne arayan var ne soran? Simdi yarin ararsiniz sorarsiniz neydi sikayetiniz diye zira aranizda koordinasyon bozuklugu var kurumsallasmak yerine kurumlastini herhalde. Siz benim şikayet kaydima ulasmadiginiz surece ben size bilgi vermeyecegim

 • Erdem A.
  08 Eylül
  14:52

  Hadi bakalım insallah ilgili müşteri temsilcisi

 • Erdem A.
  08 Eylül
  14:52

  Hadi bakalım ilgili müşteri temsilcisi

 • 07 Eylül
  11:34

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye