07 Şubat 2014

Lenovo Müşteri Hizmetleri Personel Bilgilendirmesi

07.02.2014 saat 12:00'da Lenovo müşteri hizmetlerini aradım. M**** isminde bir teknik destek uzmanı ile görüştüm. Satın almayı düşündüğüm İdeapad z510 i7 4702mq 59-391782 kodlu ürün hakkında bazı internet sitelerinde teknik özellikleri hakkında tutarsız bilgiler olması nedeniyle ilk ağızdan teknik özelliklerini öğrenmek istedim.

Ancak daha ilk sorumda (cache belleğin kapasitesi) beni 11 dakika kadar telefonda bekletmesine rağmen bilgi veremedi. Bu kadar basit bir soruyu cevaplayamaması ve beni hatta o kadar süre bekletmesi doğru değil. Telefonda hizmet veren uzmanların teknik bilgilerinin olması gerekiyor. En sonunda maille bilgi verileceği söylendi ve kapattık.

Kursat 258 Okunma

Cevaplar

  • Kursat 13 Şubat 2014

    call centerda çalışan personelin kalifiye ve yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön