11 Şubat 2014

Lenovo Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor

Garantisi biteli 2 ay olan Z 570 marka İ5 işlemcili ürün satın adım. Müşteri hizmetlerinden onay aldıktan sonra servise gönderdim ürünün ana kartı değişmesi gerekiyormuş ve 680 TL yatırmam istendi. Miktar yeni bir PC almaya yetecek kadar yüksek olduğundan değiştirmekten vazgeçtim. Ürünün geri gönderimi için 58 TL arıza tespit ücreti istendi. Peki neden ürünü göndermeden önce onay alınırken tarafıma bu durum iletilmedi?

58 TL tutarı yine müşteri hizmetlerini arayıp söyledikleri Iban numarasına EFT yaptım. Şimdide e-mail atılmış dekontta Lenovo bilişim yazıyormuş. Bölge onarım merkezi hesaplarında görünmüyormuş o zaman neden ben aradığımda bana durum anlatılmıyor? Lenovo sıkıntıymış bunu anladım.

Ümit 54 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 05 Eylül 2014

    Allah bidaha asla nasip etmesin...ne bana nede yakınlarıma

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön